Doktori címet szerzett Csíki Ottó, intézetünk munkatársa

Frissítve: 2023/09/22

A Menedzsment tudományok doktora címet szerezte meg Csíki Ottó, aki 2023. szeptember 21-én védte meg nyilvánosan a doktori disszertációját a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán. A doktori tézis címe: „The impact of Industry 4.0 technologies on the human resources of multinational companies in the automotive sector”, témavezetője dr. Szász Levente, egyetemi tanár.

Csíki Ottó a doktori értekezését egy öttagú elbíráló bizottság, illetve családjából, kollegáiból és barátaiból álló széles hallgatóság előtt kellett megvédje. Az elbíráló bizottság tagjai: dr. Răzvan V. Mustață (elnök, BBTE Kolozsvár), dr. Szász Levente (doktori vezető, BBTE Kolozsvár), dr. Demeter Krisztina (bíráló, Budapesti Corvinus Egyetem), dr. Gabriela Țigu (bíráló, ASE Bukarest), valamint dr. Monica Zaharie (bíráló, BBTE Kolozsvár).

A nyilvános védés során Csíki Ottó bemutatta az elmúlt 3 év doktori kutatásának munkáját, melyet a kérdésfelvetések, vita és kiértékelés rész követett. A doktori védés zárásaként a bizottság tagjai rövid időre elvonulva megvitatták a védés eredményeit, majd egyhangú döntés eredményeként kiváló minősítéssel ítélték oda a doktori címet Csíki Ottó PhD hallgatónak. A kiváló minősítés nem csak a doktori tézis tudományos színvonalának, hanem a doktori kutatás alapján született nemzetközileg legmagasabb szinten jegyzett publikációk elismerése is egyben.

A magyar intézet minden tagja nevében ezúton is gratulálunk dr. Csíki Ottó kutatónak!

Létrehozva: 2023/09/22