Előadást tart Láng Emese, az RMB Inter Auto képviselője

Frissítve: 2014/03/31

2014. április 3-án, 14:30 órai kezdettel Láng Emese előadást tart Személyautó értékesítés: elmélet vs gyakorlat címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 241-es termében. Láng Emese az RMB Inter Auto képviselője, tíz év tapasztalattal rendelkezik a személyautó értékesítésben és kilenc évvel a menedzsmentben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Láng Emese, az RMB Inter Auto képviselője, Személyautó értékesítés: elmélet vs. gyakorlat címmel tart előadást, 2014. április 3-án, 14:30 órai kezdettel a 241 teremben. Láng Emese tíz éves tapasztalattal rendelkezik a személyautó értékesítésben és kilenc év tapasztalattal a menedzsmentben. A diákok által kedvelt, tartalmas előadásainak köszönhetően, Láng Emese 2010 óta rendszeres meghívottja a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének. Az előadás az Eladásmenedzsment tantárgy keretén belül kerül bemutatásra. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

További információk: dr. Alt Mónika Anetta, docens, e-mail: monika.alt@econ.ubbcluj.ro

Létrehozva: 2014/03/31