Elsőéveseink dobogós helyezése és három különdíja a veszprémi menedzsment esettanulmány versenyen

Frissítve: 2020/02/27

Harmadik helyezést ért el intézetünk elsőévesekből álló hallgatói csapata a veszprémi Pannon Egyetemen megrendezett menedzsment esettanulmány verseny 2020-as évadában. Emellett Karda Sára (Menedzsment), Hölgyes Orsolya Dorottya (Gazdasági informatika), Csenteri András Gergely (Gazdasági informatika) és György Ákos (Pénzügy és bank) a gyakorlati tudásra alapozó megmérettetésen három különdíjat is elnyert. Gratulálunk!

2020 február 22-24 között a veszprémi Pannon Egyetemen megrendezésre került a XIX. Tímár László Esettanulmányi Emlékverseny, melyen intézetünk elsőéves hallgatói is indultak egy négyfős csapattal. Az idei évben a 2023 Veszprém Európa Kulturális Fővárosa projekttel kapcsolatos esetet oldották meg a versenyzők, melyre 24 óra állt rendelkezésükre.

Munkájuk eredményeként a kolozsvári csapat a versenyen harmadik helyezést ért el a vendégcsapatok közötti megmérettetés során, továbbá a csapat három különdíjban is részesült.

A csapat felkészítő tanárai dr. Györfy Lehel-Zoltán, dr. Szász Levente és dr. Rácz Béla-Gergely voltak.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2020/02/27