Elsőéveseink sikere a veszprémi menedzsment versenyen

Frissítve: 2022/03/08

Négy elsőéves hallgatónkból álló csapatunk kiváló második helyezést ért el a 2022 március 5-7. között megrendezett veszprémi XXI. Tímár László Esettanulmány Megoldó Versenyen, elnyerve a remek helyezés mellett a legjobb prezentációért járó különdíjat is. Gratulálunk a UNIT fantázianevű csapatunknak, melynek tagjai Albert Sarolta Zsófia, Bánffy Zsófia, Dinea Márk-Andrei és Erőss Ákos voltak.

A verseny témáját a Stellantis cégcsoport, és ezen belül az Alfa Romeo adta, és olyan kérdésekre kellett választ adjanak diákjaink, mint például, hogy kéne-e használni a Stellantis márkanevet a hirdetéseknél, vagy éppen milyen innovációkat tudnának ajánlani az Alfa Romeo vállalatnak. Minden csapat egy 15 perces bemutatót és egy 3 perces pitchet kellett készítsen az előzetes figyelemfelkeltés érdekében. A megoldásra összesen 24 óra állt rendelkezésre. A verseny hibrid formában zajlott, azaz a veszprémi csapatok élőben, míg a vendégcsapatok online dolgozták ki és mutatták be megoldásaikat.

A csapat felkészítő tanárai dr. Györfy Lehel-Zoltán, dr. Rácz Béla-Gergely és dr. Szász Levente voltak.

Gratulálunk a csapatnak a kiváló helyezésért és a különdíjért!

Létrehozva: 2022/03/08