ETDK és szakdolgozat-írás felkészítő dr. Szász Leventével

Frissítve: 2016/02/27

A KMDSZ idén is megszervezi a Hogyan írjunk szakdolgozatot? című előadás-sorozatot. 2016. március 3-án, 18.00 órai kezdettel dr. Szász Levente látja el hasznos tanácsokkal a Közgazdaságtan szekció potenciális előadóit, a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 329-es termében. Az érdeklődők az esemény facebook oldalán regisztrálhatnak.

A Kolozsvári Magyar Diákszövetség idén is megszervezi a "Hogyan írjunk szakdolgozatot?" című előadássorozatot.

2016. március 3-án, csütörtökön, 18.00 órai kezdettel dr. Szász Levente látja el hasznos tanáccsal a Közgazdaságtan szekció potenciális előadóit a dolgozatírás fortélyaival kapcsolatosan. A felkészítőre a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudomány Karán a 329-es termemben kerül sor.

Az előadás elsősorban a dolgozat témájának és struktúrájának kialakítására, a különböző források felhasználására, az adatgyűjtésre valamint az adatelemzésre fog fókuszálni.

Az érdeklődők az esemény facebook oldalán regisztrálhatnak: https://www.facebook.com/events/1555466264764788/

Minden potenciális ETDK-résztvevőt, szakdolgozat és disszertációs dolgozat írót szeretettel várunk!

Létrehozva: 2016/02/27