Figyelem! Fontos információk a felvételi dokumentumok eredetiben történő leadásáról

Frissítve: 2020/08/10

Minden hazai (román állapolgárként felvételiző) diákot, aki államilag támogatott helyre nyert felvételt a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar júliusi felvételije keretében, arra kérünk, hogy az iratkozáskor feltöltött dokumentumait augusztus 10-28. között, hétfőtől péntekig 10-13 óra idősávban, eredetiben is adja le karunk székhelyén, Kolozsváron.

Minden hazai (román állapolgárként felvételiző) diákot, aki államilag támogatott helyre jutott be a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar júliusi felvételije keretében, arra kérünk, hogy az iratkozáskor feltöltött dokumentumait augusztus 10-28. között, hétfőtől péntekig 10-13 óra idősávban, eredetiben is adja le karunk székhelyén, Kolozsváron, a Teodor Mihali utca 58-60 szám alatt (str. Teodor Mihali, nr. 58-60, Cluj-Napoca).

A dosszié tartalmát ebben a dokumentumban lehet megtalálni részletesen. Arra kérünk minden érintettet, hogy tartsa be a COVID-19 pandémia következtében foganatosított biztonsági előírásokat! Minden titkárságra érkező személyt megkérünk, hogy tartsák be a 2 méteres személyközi távolságot!

Azon végzős diákjaink, akik licenszvizsgát tettek júliusban, nem kell kikérjék az igazolványaikat a titkárságról, mert az automatikusan átkerül mesteri dossziéjukba.

A fent említett időszakban csak azon új mesterszakos diákjaink kell a megadott dokumentumokat fizikailag leadják, akik állami helyre jutottak be, de NEM a karunkon szereztek alapképzéses diplomát. Tehát a karunkon végzett és állami helyre bejutó mesterszakos diákjaink egyelőre nem kell leadják a papírjaikat!

Azokban az esetekben, amikor valaki, sikeres felvételit követően mégsem szeretne egyetemünk diákja lenni, legkésőbb augusztus 28-ig küldjön egy lemondó emailt az admitere@econ.ubbcluj.ro címre. Az email tartalmazza a felvételiző vezeték- és keresztnevét, a program nevét, amire felvételt nyert (szak, szairány), valamint a felvételi igazolvány sorszámát (nr. legitimaţie).

Azok a diákok, akik költségtérítéses (fizetéses) helyre nyertek felvételt, csak szeptember-október folyamán kell majd a kar székhelyén leadják az eredeti dokumentumaikat. A pontos dátumokról és időpontokról később nyújtunk tájékoztatást.

Létrehozva: 2020/08/10