Gyere el a Torockói Pénzügytáborba!

Frissítve: 2023/09/05

Örömmel tudatjuk veletek, hogy idén újra megszervezésre kerül az a rendezvény, ami három évtizedig az egyik legmeghatározóbb volt a kolozsvári diákok szakmai fejlődésében, a Torockói Pénzügytábor.

Gyere el a Torockói Pénzügytáborba!
Időpont: 2023. szeptember 29. - október 1. (péntek dél – vasárnap délelőtt)

Bár azóta a rendezvények száma megsokszorozódott, biztosak vagyunk benne, hogy továbbra is igény van arra, hogy ily módon is találkozhassatok a pénzügyi világ legújabb fejleményeivel, a pénzügyi szakma meghatározó egyéniségeivel.

Időpont: 2023. szeptember 29. - október 1. (péntek dél – vasárnap délelőtt)

Társszervező: Mathias Corvinus Collegium (MCC)

Helyszín: Torockó

Szállás: biztosítva

Szállítás: autóbusszal biztosítva

Étkezés: reggeli-ebéd-vacsora biztosítva

Előzetes, még nem véglegesített program

Péntek:

14.00 - 20.00 Pénzügyi Szeánsz Száz Jánossal (Dr. Száz János (uni-corvinus.hu) és Juhász Jácinttal (Jacint Juhasz - Chief Financial Officer - MZB Services | LinkedIn) - Pénzpiaci kockázatok kezelése

20.00 - Vacsora és erdélyi borok borkóstolója

Szombat:

10.00 - 12.00 Energetikai Szeánsz Lantos Csabával, Magyarország energiaügyi miniszterével (Lantos Csaba (bankár) – Wikipédia (wikipedia.org))

12.00 - 13.00 Ebéd

13.00 - Túra a Székelykőre

18.00 - "Csináljuk a fesztivált" Szeánsz a Vibe fesztivál ötletgazdáival és szervezőivel

20.00 - Vacsora és "Esti Szeánsz"

Vasárnap:

Reggeli és hazaindulás

A részvétel ingyenes.

Jelentkezési határidő: 2023. szeptember 11., hétfő, 10.00 óra, az imola.kovacs@econ.ubbcluj.ro e-mail címen egy rövid motivációs levéllel

Őszintén reméljük, hogy a változatos program által kiváló betekintést nyújtunk majd a pénzügyek-energetika-fesztilválszervezés-Torockó világába.

Létrehozva: 2023/09/05