Győzelem a budapesti Eset START menedzsment esettanulmány versenyen

Frissítve: 2019/11/19

Ábrán Kinga Réka (Pénzügy és bank), Domokos Ferenc (Menedzsment), György Ákos (Pénzügy és Bank) és Karda Sára (Menedzsment) első éves hallgatóink győzelmével zárult a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem által kezdő esettanulmány-oldóknak szervezett Eset START menedzsment esettanulmány verseny Budapesten. Gratulálunk hallgatóinknak, akik kiemelkedő teljesítménnyel hódították el a gyakorlati verseny győzelmi serlegét!

2019. november 16-17. között került megrendezésre a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem által kezdő esettanulmányozóknak szervezett Eset Start esettanulmány verseny Budapesten. A selejtező online fordulóban három - első éves hallgatóinkból álló - csapatunk vett részt, a 8kéz1case (tagjai: Hölgyes Orsolya, Fuccaro Kriszta, Martonos Magor Tamás és Szegedi Hunor), az EsetLag (tagjai: Apetroae Lucas, Csenteri András Gergely, Hollanda Tekla Andrea és Kovács Alpár Botond) valamint a Caseriders (tagjai: Ábrán Kinga Réka, Domokos Ferenc, György Ákos és Karda Sára), melynek során a közösségi közlekedés hatásairól valamint jövőbeli piacáról kellett elemzést készíteni. Ezt követően egy csapatunk bejutott a Budapesten megrendezett elődöntőbe, amely a Loxon Solutions irodájában zajlott. Ebben a fordulóban a GlamGlow márkának kellett egy stratégiát kidolgozni. A Caseriders csapat sikeresen vette ezt a fordulót is, így részt vehettek a vasárnapi döntőben a PwC irodaépületében. A döntőben a Hiflylabs adatbázisokkal és adatmenedzsmenttel foglalkozó cég által bemutatott vállalatnak kellett egy menedzsment megoldást kidolgozni. A szakmai zsűri eredményei alapján a nyolc döntős csapat közul a kolozsvári Caseriders csapatnak ítélték meg az első helyezést.

Gratulálunk minden résztvevő csapatunknak!

Létrehozva: 2019/11/19