Győzelem és második hely a Zyntern Case Study Challenge Erdély esettanulmány versenyen

Frissítve: 2022/05/25

Elsőéves csapataink győzelmével és második helyével ért véget a Zyntern Case Study Challenge Erdély esettanulmány verseny. Ez az első hely intézetünk történelmének ötvenedik olyan győzelme, amit hallgatóink országos vagy nemzetközi esettanulmány versenyen értek el.

Az első helyezett Eternity csapatunk tagjai Albert Zsófia, Antal András, Bánffy Zsófia, Szepessy László és Zsombori Péter, a második helyezett a Qubic csapatunk Bauer Dániel, Bugyi Zsófia, Deák Friderika, Fekete Kristóf összetételben versenyzett.

Gratulálunk hallgatóinknak!

2022 májusában került megrendezésre a Zyntern Case Study Challenge Erdély esettanulmány versenye, amelyen 16 csapat vett részt és 3 csapat került be a döntőbe. A verseny célja az volt, hogy a csapatok kidolgozzanak egy stratégiát és akciótervet a Zyntern romániai terjeszkedését illetően Business Development kategóriában. A versenyen csapataink szerezték meg az első és a második helyet.

Az Eternity csapatunk felkészítői dr. Györfy Lehel-Zoltán, dr. Szász Levente és dr. Rácz Béla-Gergely voltak.

Gratulálunk a csapatnak a kiemelkedő teljesítményért!

Létrehozva: 2022/05/25