Hallgatóink a dobogó első három fokán az Eset Start menedzsment versenyen

Frissítve: 2021/12/01

Hallgatóink győzelmével, második és harmadik díjával, valamint még két top6-os döntős szereplésével zárult a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem kezdő esettanulmányozóknak szervezett Eset Start menedzsment versenye.

Gratulálunk a győztes Unlimited (Balázs Kristóf, Bugár Anna, Lőrinczi Réka), a második helyezett Office (Dinea Márk, Gergely Balázs, Szepessy László), a harmadik helyezett Technokrats (Császár Pál Zsombor, Erdélyi Erika, Fülöp Tihamér Balázs, Ilonczai Levente Dávid), a döntős Hydra (Albert Zsófia, Antal András, Bánffy Zsófia, Erőss Ákos) és EuroDolls (Benedek Andor, Kovács Ervin, Trimfa Dorottya), valamint a résztvevő Pyramid scheme (Kovács Kata, Szilágyi-Nagy Zétény, Zsombori Péter) csapatainknak!

2021. november 20-28. között került megrendezésre a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Management Szakkollégiuma által szervezett Eset’21 Start esettanulmány verseny.

A selejtező online fordulójában 6 csapatunk vett részt, melynek során a Noizz.hu munkásságát kellett elemezzék és javaslatokat tegyenek, hogy milyen más kontenttel vonzhatják be az olvasókat, valamint milyen csatornákon lenne érdemes terjeszteni a tartalmakat.

Ezt követően öt kolozsvári csapat, a Hydra, az Office, a Technokrats, az EuroDolls és az Unlimited, jutott be az online esettanulmány verseny döntőjébe, ahol 6 csapat mérhette össze tudását.

Ebben a fordulóban a Loxon által felvetett problémákra kellett megoldást találniuk a csapatoknak, miszerint hogyan kéne újragondolni a vállalat felépítését, mik azok a legfontosabb szerepek és kompetenciák, melyek a hatékony és magas minőségű eredmények eléréséhez kellenek, valamint hogyan kellene integrálni az új belépőket.

Az eset kidolgozására 24 óra állt rendelkezésükre a diákoknak, a bemutatás és kiértékelés után az Unlimited csapat nyerte meg az első helyet, az Office csapat lett a második, valamint a Technokrats a harmadik.

Az Unlimited, Office, Hydra és Pyramid scheme csapatok felkészítő tanárai dr. Györfy Lehel, dr. Szász Levente és dr. Rácz Béla voltak.

Gratulálunk!

Létrehozva: 2021/11/30