Hallgatóink az IFUA Horváth&Partners esetversenyén

Frissítve: 2015/12/06

Idén a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Magyar Intézetének két hallgatói csapata, a Complex és a 4tune, is részt vett az IFUA Horváth & Partners nemzetközi tanácsadó cég által szervezett esettanulmány versenyen. Mindkét csapat a legjobb 10 közé jutott, a Complex csapat megoldása pedig végül bejutott a legjobb négy közé is. A döntő forduló bemutatóira 2015. november 30-án került sor. Gratulálunk hallgatóinknak!

Idén a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Magyar Intézetének két hallgatói csapata is részt vett az IFUA Horváth & Partners nemzetközi tanácsadó cég által szervezett esettanulmány versenyen. A verseny két fordulót foglalt magában, az első részben egy selejtezőre került sor, ahonnan csak a legjobb tíz csapat juthatott a döntőbe. Az első fordulóban a résztvevők egy meglévő brand újrapozícionálását kellett elvégezzék. Intézetünk mindkét hallgatói csapat sikeresen vette az első fordulót, és bejutott a döntőbe.

A döntő első fázisát egy gyárlátogatás jelentette a BioTechUSA-nál, ezt követően a csapatok egy IFUA Horváth & Partners által szervezett, stratégiatervezés témájú képzésen is részt vettek. A diákoknak egy hetük volt kidolgozni a BioTechUSA esetét, amit 2015. november 30-án mutattak be Budapesten az IFUA Horvárth & Partners vezetőségének.

Intézetünk két hallgatói csapata a következő felállításban versenyzett a szakmai gyakorlati megmérettetésen: a Complex csapat – tagjai: Ábrán Csilla, Szabó Sándor Zsolt,  Székely Rita és Csula Albert Andrea, és a 4tune csapat – tagjai: Fekete Réka, Fodor Attila, Kerekes Gábor és Nagy Lóránd. Mindkét csapatunk a legjobb 10 közé jutott, a Complex csapatunk megoldása pedig végül bejutott a legjobb négy közé is.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2015/12/06