Hallgatóink győzelme a budapesti esetversenyen

Frissítve: 2015/12/07

2015. november 28–30. között rendezte meg a Budapesti Gazdasági Főiskola a IV. Pénzügyi és Számviteli Esettanulmány Versenyt, melyen intézetünket a QualiTeam csapat képviselte. A csapat tagjai Kovács-Pusztai Bálint, Kiss Alpár, Szabó Sándor Zsolt és Székely Rita voltak. A gyakorlati szakmai megmérettetésen a 15 fős szakmai zsűri megítélése alapján intézetünk csapatának teljesítménye bizonyult a legjobbnak. Gratulálunk a kiváló eredményhez!

2015. november 28–30. között rendezte meg a Budapesti Gazdasági Főiskola a IV. Pénzügyi és Számviteli Esettanulmány Versenyt, melyen intézetünk hallgatói csapata is részt vett. A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Magyar Intézetét a QualiTeam csapat képviselte, amelynek tagjai Kovács-Pusztai Bálint, Kiss Alpár, Szabó Sándor Zsolt és Székely Rita voltak.

A megmérettetés során a UCMS Group Hungary-nak kellett egy olyan stratégiát kidolgozni, amelynek segítségével a vállalat bevezethet egy új, adó- és számvitel tanácsadási online platformot. A gyakorlati szakmai megmérettetésen a 15 fős szakmai zsűri megítélése alapján intézetünk csapatának teljesítménye bizonyult a legjobbnak, így hallgatóink nyerték meg a versenyt.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2015/12/07