Hallgatóink győzelme a budapesti Országos Controlling Esettanulmány Versenyen

Frissítve: 2016/12/12

Nagyszerű első helyezést értek el a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének hallgatói a Budapesti Gazdasági Egyetem által 2016. december 3-5 között szervezett V. Országos Controlling Esettanulmány Versenyen! Gratulálunk hallgatóinknak!

A Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügyi és Számviteli kara idén ötödik alkalommal, 2016. december 3-5 között rendezte meg esettanulmány versenyét, az Országos Controlling Esettanulmány Versenyt.

A magas színvonalú szakmai versenyben a kolozsvári 4Tune csapat adta a legjobb válaszokat a vállalati zsűri megitélése szerint a verseny témáját adó Egis gyógyszergyár menedzsment- és pénzügyi kihívásaira, ezzel első helyezést érve el.

A győztes csapatunk tagjai Boros Éva (Menedzsment 2. év), Deák Péter (Gazdasági Informatika, 2. év), Kiss Alpár (Vállalkozásmenedzsment mesteri 2. év) és Nagy Loránd (Vállalati Pénzügyi Menedzsment mesteri, 1. év) voltak.

A döntő az esetet adó Egis vállalat Tudományos és Technológiai Központjában volt megrendezve.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2016/12/12