Hallgatóink sikeres szereplése a BGF esettanulmány versenyén

Frissítve: 2014/10/27

2014. október 18-20 között került megrendezésre a Budapesti Gazdasági Főiskola és a Pénzügyi Számviteli Szakkollégium közös szervezésében a III. Pénzügyi Számviteli Esettanulmány Verseny. A versenyen a BBTE KGTK Magyar Intézetét képviselő csapat kiváló II. helyezést ért el. A csapat tagjai Demeter Zselyke, Kiss Alpár, Kovács Anita és Pásztor Tímea voltak. Gratulálunk!

A verseny keretein belül a résztvevők a Masped logisztikai csoport számára elemezték ki egy új logisztikai központ felépítésének várható eredményességét. A versenyen a BBTE KGTK Magyar Intézetét képviselő kolozsvári csapat kiváló II. helyezést ért el. A csapat tagjai Demeter Zselyke, Kiss Alpár, Kovács Anita és Pásztor Tímea voltak.

Gratulálunk nekik!

Létrehozva: 2014/10/27