Harmadik hely és két különdíj a miskolci menedzsment esettanulmány versenyen

Frissítve: 2019/10/27

Harmadik helyen végzett, és két különdíjat is elnyert a Balog Mónika, Kluzsán Kriszta, Kuchárszki Ingrid és Ravasz Attila (valamennyien Menedzsment szak, 3. év) hallgatói csapatunk a Miskolci Egyetemen menedzsment témában megrendezett nemzetközi esettanulmány versenyen. A csapat felkészítő tanárai dr. Rácz Béla adjunktus, dr. Györfy Lehel docens és dr. Szász Levente egyetemi tanár voltak. Gratulálunk!

Idén nyolcadik alkalommal került megrendezésre 2019. október 24-25. között a menedzsment témájú Dr. Susánszky János Esettanulmány Megoldó Emlékverseny Miskolcon. A meghívásos gyakorlati menedzsment versenyen idén is részt vehetett a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének csapata is.

A szervezők vállalati menedzserek közreműködésével állították össze az esettanulmányt, amely idén a Bosch vállalatról szólt. Az idei verseny külön érdekessége volt, hogy az esettanulmányt adó cégnél látogatást is tehettek a versenyzők.

A rendezvény során a versenyzőknek 10 órájuk állt rendelkezésre a menedzsment stratégiájuk felépítésére, majd másnap a menedzserekből és vállalati szakemberekből álló zsűri előtt mutatták be megoldásukat.

A verseny végeredményeként a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének csapata az előző két évadhoz hasonlóan dobogós helyezést ért el, elhódítva a Vízművek ZRT különdíját is. Emellett Kuchárszki Ingrid a legjobb prezentálónak járó különdíjban is részesült.

Gratulálunk a kolozsvári csapat sikeréhez!

Létrehozva: 2019/10/27