Három csapatunk is a top 12-ben a Pécsi Menedzsment Esettanulmány Versenyen

Frissítve: 2021/09/30

Egy, az egész Kárpát-medencére kiterjedő, online selejtezőt követően intézetünk mindhárom csapata bejutott a Pécsi Menedzsment Esettanulmány Verseny döntőjébe, melyre október 16-18 között kerül sor Pécsett, offline módon. Gratulálunk csapatainknak, és sok sikert kívánunk a pécsi döntőben!

A selejtezőben a csapatok a Dream Garden kertészeti vállalkozás kihívásaira kellett gyakorlati megoldásokat kidolgozzanak, mely során csapataink biztosították helyüket a legjobbak között.

A top 12-es csapataink a következő összetételben versenyeznek:

• Codex csapat: Bereczki Lilla-Katinka, Kovács Dorottya, Pelger Ivett-Petra, Szép Hunor-Ferenc
  • Cryptex csapat: Apetroae Lucas-Matteo, Ábrahám Andrea Tekla, Kovács Alpár-Botond, Martonos Magor-Tamás
  • Stonks csapat: Réti Dávid-Árpád, Székely Csaba, Tófalvi Nóra, Veres Andor

A csapatok felkészítő tanárai dr. Györfy Lehel, dr. Szász Levente és dr. Rácz Béla.

Gratulálunk!

Létrehozva: 2021/09/30