Hatodik alkalommal szervezzük meg az ICEBM - Nemzetközi Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Konferenciát

Frissítve: 2023/11/08

A konferenciát a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának Közgazdaság– és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete szervezi a Kolozsvári Akadémiai Bizottság, a Bolyai Társaság, a Kolozsvári Magyar Egyetemi Intézet, az EME Jog-, Közgazdaság- és Társadalomtudományi Szakosztálya és a Pro Oeconomica Educatione Egyesület társszervezésében.

A rendezvény előadásai 2023. november 10-én, pénteken lesznek.

A konferencia, közgazdaságtudományi szekcióként, a Magyar Tudomány Napja Erdélyben 2023 rendezvénysorozatba is illeszkedik. A konferencián 32 tudományos előadást fog bemutatni 40 előadó, 10 hazai és külföldi egyetem és kutatóintézet képviseletében.

A konferencia hivatalos programját itt lehet megtekinteni.

Létrehozva: 2023/11/08