Hogyan segíthet az AI-tartalom a marketingeseknek? - Terebesi Tekla előadása

Frissítve: 2024/01/11

Terebesi Tekla, Managing Partner & Content Marketing Strategist, előadást tart, „Hogyan segíthet az AI-tartalom a marketingeseknek?” címmel 2024. január 9-én, 17:20 órától, dr. Alt Mónika-Anetta Zoom linkjén a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának digitális marketing mesterszakos diákjai számára.

Az előadás alatt bemutatásra kerül a marketing szakma egy új területe, a tartalommarketing illetve a tartalomgyártás művészete. A mesterséges intelligencia a mindennapi életünk részévé válik és segíti a munkánkat. A marketing területén is különböző formában használják a mesterséges intelligenciát, igy a tartalomgyártásban is.

Terebesi Tekla, tartalommarketing szakértő, a következőket mesélte a szakmai útjáról:

„Mindig szenvedélyesen érdekelt a kommunikáció és a marketing. Már a szakmai pályám kezdetén az volt az álmom, hogy egy marketing ügynökségnél dolgozhassak, de első körben az élet mást tartogatott számomra. Közel 10 évig egy országos, gyógyászati segédeszköz gyártó és forgalmazó, marosvásárhelyi vállalat kommunikációs osztályán dolgoztam.
2016-ban elérkezett a változás ideje. Elhatároztam, hogy mindent kockára teszek és egy saját marketing ügynökséget alapítok. Így született meg az Onlike Marketing Agency, amely azóta egy tulajdonostárssal, 30 szakemberből álló hálózattal, több mint 100 ügyféllel és számtalan projekttel gazdagodott.”

Az előadás az Integrált marketingkommunikáció tantárgy keretén belül zajlik, a másodéves Digitális marketing mesterképzésen.

Létrehozva: 2024/01/08