I. helyezés a Tímár László Esettanulmány Megoldó Versenyen

Frissítve: 2016/02/27

2016. február 20-22. között Veszprémben került megrendezésre a XV. Tímár László Esettanulmány Megoldó Verseny. A versenyen résztvevő 15 csapat közül a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának négyfős csapata első helyezést ért el, valamint Kerekes Gábor csapattag elhozta a legjobb meghívott előadó díját is. Gratulálunk a kiváló eredményhez!

2016. február 20-22. között Veszprémben került megrendezésre immár tizenötödik alkalommal a Tímár László Esettanulmány Megoldó Verseny. A versenyen 15 csapat vett részt, a helyi indulók és a meghívott csapatok közösen mérték össze tudásukat. A kolozsvári csapat a dobogó felső fokára állva a verseny első helyezését szerezte meg. Külön megjegyzendő, hogy a legjobb meghívott előadó díját szintén a kolozsvári csapat egyik tagja, Kerekes Gábor nyerte el.

A kolozsvári csapatot a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatos hallgatói alkották, név szerint: Deák Levente (Pénzügy és bank, alapképzés, II. év), Fekete Réka (Menedzsment, alapképzés, III. év), Fodor Attila (Pénzügy és bank, alapképzés, II. év) és Kerekes Gábor (Menedzsment, alapképzés, III. év).

A versenyző csapatok számára GyógyIT Zrt. nevű vállalat szolgáltatta az esetet. Az esettanulmány fő problémája az ICT szegmensben jelentkező munkaerőhiány volt, a csapatok ezen piaci körülmények között kellett kiválasszanak egy hatékony toborzási stratégiát.

A csapatoknak 24 óra állt rendelkezésükre, hogy kidolgozzák megoldásukat a GyógyIT számára, majd másnap délelőtt kellett prezentálniuk a vállalatvezetők és tanárok alkotta szakmai zsűri előtt. A kolozsvári csapat megoldása a XV. Tímár László Esettanulmány Megoldó Versenyen első helyezést ért.

Gratulálunk a csapat tagjainak!

Létrehozva: 2016/02/27