Belgiumi esettanulmány-felkészítő lehetőség elsőéves diákjaink számára: International training in Business Case Analysis 2023

Frissítve: 2023/10/12

PÁLYÁZATI KIÍRÁS

Pályázat a Belgiumban működő Thomas More University “International training in Business Case Analysis 2023” programján való részvétel teljes körű támogatására.

Jelentkezési határidő: 2023. október 18. (13:00)

Támogatásra jogosultak: A BBTE Közgáz elsőéves magyar tagozatos hallgatói

A teljes felhívás    ITT     található.

A pályázat kritériuma az angol nyelvtudás, illetve az előzetes gazdasági versenytapasztalat és/vagy megkezdett versenyzés (ami még nem zárult le, de a bejelentkezés dokumentálható), amely lehet például: Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye (KÜTV), bármely hivatalosan megszervezett regionális esettanulmány-verseny; bármely nemzetközi vagy hazai esettanulmány-verseny, gazdasági tantárgyverseny, tudományos diákköri konferencia, stb.

A pályázati anyag az önéletrajz mellett, a csatolt szakmai tesztben található rövid eset megoldását is kell tartalmazza. A megoldás egy három diából álló prezentációt feltételez, amelyet PDF formátumban kell benyújtani, illetve a megoldásról egy három perces bemutatót is be kell küldeni, amelyet videó formátumban kell elkészíteni, ahol a prezentáció s a beszélő egyszerre látszik (pl. Zoom segítségével felvett videó).

Pályázni 2023. október 18. (szerda), 13:00 óráig lehet, a csatolt eset megoldásával (PDF formátum és 3 perces bemutató videó), illetve egy angol nyelvű önéletrajz beküldésével. A kért anyagok benyújtását a karolina.gabor@econ.ubbcluj.ro email címre várjuk (a dokumentumok neve kell tartalmazza a pályázó nevét is, pl. CsaládnévKeresztnévCV.pdf, CsaládnévKeresztnévESET.pdf). Az angol nyelvű önéletrajznak tartalmaznia kell:

-        érettségi átlagot,

-        angol nyelvtudásának bizonyítékait (ha van),

-        és a gazdasági versenyeken való részvételeit és eredményeit is (a versenyek helyi, országos, Kárpát-medencei vagy globális jellegének feltüntetésével), amennyiben csak a bejelentkezés történt meg, akkor ezt kérjük külön jelölni.

Nagyméretű fájl esetén fájlmegosztó (pl. Google Drive, Onedrive, Dropbox) link is beküldhető.

Igazoló dokumentumok pályázathoz való csatolása nem szükséges, viszont az Elbíráló Bizottság fenntartja a jogot, hogy az érettségi átlagról, az önéletrajzban szereplő versenyeredményekről és az önéletrajzba esetlegesen belefoglalt angol nyelvvizsgákról igazoló dokumentumot kérjen az elbírálási időszakban e-mailen keresztül a pályázótól, 24 órás határidővel.

Közeli eredmények esetén az Elbíráló Bizottság - későbbi időpontban rögzített - angol nyelvű interjú keretén belül (fizikai, vagy online formátumban) plusz információkat kérhet a legesélyesebb pályázóktól.

Az Elbíráló Bizottság tagjai:

Elnök: Dr. Szász Levente, egyetemi tanár, magyar tagozatért felelős dékánhelyettes

Tag: Dr. Rácz Béla-Gergely, egyetemi adjunktus

Tag: Dr. Györfy Lehel-Zoltán, egyetemi docens, esettanulmány-versenyek intézeti koordinátora

Létrehozva: 2023/10/12