Karunk nemzetközi nyári iskolát szervez doktoranduszok számára ellátásilánc- menedzsment témakörben

Frissítve: 2024/05/13

2024. augusztus 5-9. között a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara ad otthont a European Operations Management Association (EurOMA) 11. nyári iskolájának, amely a folyamat- és ellátásilánc-menedzsment globális kihívásaira fókuszál a digitalizáció és az állandósuló világszintű krízisek kontextusában.

Az „Unlocking the future: OSCM in the age of disruptions and digitalization” című EurOMA Summer School fő célja, hogy egy közös tudásbázist fejlesszen ki a doktori hallgatók és fiatal kutatók nemzetközi közösségében a folyamat- és ellátásilánc-menedzsment (Operations and Supply Chain Management - OSCM) területén. A nyári iskola egyedülálló tanulási élményt kíván nyújtani mindazoknak, akik érdeklődnek az empirikus kutatások iránt mind a folyamatmenedzsment, mind pedig az ellátási lánc menedzsment területén. A rendezvény hozzájárul ahhoz, hogy a résztvevők elmerüljenek a legújabb kutatásokban és megismerjék a legújabb trendeket az ellátási láncok válsághelyzetekkel szembeni ellenállási képességének és digitalizációjának tekintetében.

alt text

A nyári iskola napokra lebontott témái és előadói a következők:

• Managing Global Supply Chains in the Age of Digitalization and Disruptions

Dr. Albachiara Boffelli (University of Bergamo, Italy)

• O&SC Risk Management and Resilience Strategies

Dr. Manmohan Sodhi (City, University of London, United Kingdom)

• Digital transformation in OSCM

Dr. Alejandro G. Frank (Federal University of Rio Grande do Sul, Brazil)

• Critical and Engaged approaches for Sustainable OSCM

Dr. Anne Touboulic (Nottingham University Business School, United Kingdom)

• Industry 4.0 in OSCM and implementation challenges

Dr. Levente Szász (Babeș-Bolyai University, Romania)
Dr. Béla-Gergely Rácz (Babeș-Bolyai University, Romania)
Dr. Ottó Csíki (Babeș-Bolyai University, Romania)

Várjuk a szakterület iránt érdeklődő PhD hallgatók, fiatal kutatók és szakemberek jelentkezését a világ minden pontjáról!

Jelentkezési határidő: 2024. május 31.

Bővebb információk:   https://euromasummerschool2024.org/

Létrehozva: 2024/05/13