Király Attila, a SEO365 cég alapítója előadást tartott a digitális marketing mesteriseknek

Frissítve: 2023/05/22

Király Attila, a SEO365 digitális marketing ügynökség alapítója előadást tartott 2023. április 24.-én az Online marketingkutatás tantárgy keretén belül.  Az előadás alatt bemutatásra került az online marketingkutatás egy új területe, a keresőszavak kutatása. Az első éves digitális marketing mesterisek megismerhették a Search Engine Optimization avagy keresőoptimalizálás fontosságát illetve a keresőszavak azonosítását, értékelését és használatát a weboldalon.  Az elméleti megalapozást kiegészítette különböző platformok gyakorlati használata is (pl. Ahrefs, Word Counter).

Király Attila, 20 éves hazai és nemzetközi tapasztalattal rendelkezik az online marketing területén. Az évek során számos vállalat számára készített weboldalt és optimalizálta ezeket. Nevéhez kapcsolódik a Cluj.com projekt is.

2021-től rendszeresen tart előadást a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének digitális marketing mesterképzésének keretén belül.

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani Király Attilának, hogy megosztja szakmai tapasztalatait a diákjainkkal.

Létrehozva: 2023/04/28