Kiváló 2. helyezést ért el Csíki Ottó a BBTE Interdiszciplináris Tehetségfórumán

Frissítve: 2019/03/27

Csíki Ottó, 1. éves Vállalati pénzügyi menedzsment szakirányos mesteris hallgatónk kiváló 2. helyezést szerzett a 2019. március 22-23. között a Babeş-Bolyai Tudományegyetem és a Kolozsvári Magyar Egyetemi Intézet által közösen megrendezett Interdiszciplináris Tehetségfórumon. A rendezvényen bemutatott kutatási munkája a romániai autókereskedések telephelyválasztását befolyásoló döntési tényezőket vizsgálta.

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem és a Kolozsvári Egyetemi Intézet által immár harmadik alkalommal megrendezett esemény célja, hogy a különböző tudományterületeket képviselő résztvevők közérthető módon prezentálják tudományos eredményeiket az eltérő szakterületeket képviselő zsűri és közönség számára. A 2019-es konferencián összesen 21 tudományos munka került bemutatásra számos eltérő tudományterületről, így külön kiemelendő a Csíki Ottó által elért második helyezés.

Gratulálunk mesteris hallgatónknak a befektetett kutatómunkához, a meggyőző prezentációhoz és a nagyszerű eredményhez!

Létrehozva: 2019/03/27