Kiváló döntős szereplés a K&H diákkupán

Frissítve: 2019/11/21

Kiváló teljesítményt nyújtott a két hallgatói csapatunk a budapesti K&H diákkupa top 10-es döntőjében, ahová 246 jelentkező csapat közül jutottak be a sikeres selejtező fordulók után. Gratulálunk a Portik Örs, Mátyás Sándor és Molnár Kristóf (mindhárman Menedzsment alapképzés, II. év) alkotta csapatunkank, valamint a Pető Szabolcs (Vállalati pénzügyi menedzsment mesterképzés, I. év), Vargyas Kenéz-Gergely (Pénzügy és bank alapképzés, III. év) és Nagy Szabolcs (Pénzügy és bank alapképzés, III. év) alkotta csapatunknak!

2019 november 15-én került sor a 11. K&H diákkupa döntőjére Budapesten, melyen a 246 nevező csapatból a legjobb 10 mérhette össze tudását.

A döntőben a csapatoknak 3 különböző témakörben kellett megmérkőzniük. Először egy tudásfelmérő numerikus tesztet kellett megoldaniuk, majd ezt követte egy előre elkészített prezentáció bemutatása, melynek témája az online befektetések népszerűsítése és kivitelezése 2019-ben Magyarországon. A harmadik feladat nem más volt, mint a mindenki által közkedvelt és szórakoztató vitafórum, melyben a személyes bankolás mellett vagy éppen ellen kellett érvelni a csapatoknak.

A 4 banki szakemberből álló bírálóbizottság végső döntése értelmében mindkét csapatunk kiváló teljesítményt nyújtott.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2019/11/21