Kiválóan képviselték Közép-Kelet Európát intézetünk hallgatói az Unilever londoni versenyének online globális döntő fordulóján

Frissítve: 2020/07/13

A világszerte mintegy 50.000 résztvevő csapat közül a legjobb 24 közé jutott intézetünk hallgatói csapata az „Unilever Future Leaders League” nemzetközi esettanulmány-versenyen. Az Éltes Rita és Kelemen Kincső mesteris-, valamint Izsák Réka alapképzéses hallgatóinkból álló csapat az online módon megszervezett londoni döntő fordulóban is kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A csapat felkészítő tanárai dr. Györfy Lehel-Zoltán, dr. Szász Levente és dr. Rácz Béla-Gergely voltak. Gratulálunk!

Az Unilever 2020. júlis 8-10 között szervezte meg a „Unilever Future Leaders League” nevű esettanulmány versenyének globális döntő fordulóját, amelyre intézetünk csapata is továbbjutott.

Az első kelet-európai regionális fordulót követően, a globális döntőnek Londonban kellett volna megrendezésre kerülnie, azonban a COVID-19 miatt kialakult helyzetben ezt online szervezték meg. A döntőben az a 24 országot képviselő csapat mérte össze tudását, amelyet a több, mint 50 000 jelentkező közül választottak ki. A feladat az Unilever ernyője alá tartozó Dove márka testápoló szegmensének egy új termékvonal, valamint egy oktató jellegű kommunikációs kampány kidolgozása volt.

A döntőt a szingapúri csapat nyerte meg, második helyen az Észak-Afrikát és Közép-Keletet képviselő csapat, harmadik helyen pedig Olaszország végzett.

Gratulálunk a hallgatóinknak!

Létrehozva: 2020/07/13