Oktatói Kiválóság díjban részesült dr. Györfy Lehel-Zoltán kollégánk

Frissítve: 2022/02/01

Dr. Györfy Lehel-Zoltán, intézetünk docense, a Menedzsment szakterületi oktatásban kifejtett munkájáért és az ebből származó eredmények elismeréseként a Babeș-Bolyai Tudományegyetem oktatói kiválósági díjában részesült. A díjat annak az oktatónak itélik oda, aki az előző tanévben az oktatásban, a diákértékelésekben, az oktatáson kívüli diáktevékenységekben, valamint a verseny-eredmények tekintetében összesítve a legkiemelkedőbbnek bizonyul a kari oktatók között. Gratulálunk az elismeréshez!

Dr. Györfy Lehel-Zoltán kollégánk a 2020-2021-es tanévben 18 hallgató vagy hallgatói csapat nemzetközi esettanulmány versenyen és tudományos diákköri konferencián való, - díjjal is jutalmazott -,  eredményes szereplését koordinálta (16 esetben dr. Szász Leventével és dr. Rácz Béla-Gergellyel társkoordinációban), 15 tanrenden kívüli diáktevékenység vagy GTK szakkollégiumi szakmai tevékenység szervezője vagy társszervezője volt, emellett az általa oktatott azon tantárgyak hallgatói értékelése, amelyet legalább 5-ön értékeltek, minden esetben elérte a legalább 4-es átlagosztályzatot (a maximális 5-ből).

Gratulálunk az elismeréshez és a kiemelkedő eredményekhez!

Létrehozva: 2022/02/01