Közlemény: A 2021/2022-es tanév őszi szemeszterében az oktatás online zajlik majd

Frissítve: 2021/09/16

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának Kari Tanácsa úgy döntött, hogy az újra erősödő koronavírus-járvány következtében az oktatás október 1-től minden évfolyamunk számára online zajlik majd.

A döntés minden évfolyamot érint, és úgy az előadások, mind a szemináriumok megtartására vonatkozik.

Mindezek mellett, az őszi szemeszter alatt lehetőség lesz olyan fizikai találkozók megszervezésére is az egyetem épületének keretein belül, melyek a diákok és tanárok közti találkozást lehetővé teszik (pl. csoportos konzultációk). Az ilyen fizikai találkozók megszervezése feltételekhez kötött. Részletek az alábbi dokumentumban.

Az oktatás megszervezésével kapcsolatos részletes információkkal később jelentkezünk.

Itt lehet elolvasni a teljes közleményt.

Létrehozva: 2021/09/16