Közös gyakorlati képzés logisztikai menedzsmentből a Klausen Exim vállalattal

Frissítve: 2023/12/20

2023. december 14-én a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudámányi Karának harmadéves, magyar tagozatos hallgatói vállalatlátogatáson vehettek részt, amelyre egyetemünk partnervállalata, a Klausen Exim kolozsvári székhelyén került sor. A látogatást megelőzően a világítótesteket forgalmazó vállalat egy valós esettanulmányt osztott meg a hallgatókkal, akiknek egy hét állt a rendelkezésére, hogy kidolgozzák megoldásaikat a Logisztika tantárgy szemináriumainak keretén belül.

A megoldásokat a tárgy oktatói, valamint a Klausen Exim munkatársai közösen értékelték ki. Eredményeik elismerésképpen a hat legjobb megoldást készítő diákcsapat egy vállalatlátogatáson vehetett részt a Klausen Eximnél, ahol megoldásaik bemutatására és részletes szakmai kiértékelésére is sor került. A látogatás során ugyanakkor a hallgatók betekintést nyertek a valós vállalati működésbe, az egyetemen megszerzett tudást vállalati gyakorlattal ötvözve, valamint tanulva a vállalatvezetők meglátásaiból és tapasztalataiból.

Ezúton is köszönjük a Klausen Exim vezetőségének és munkatársainak a színvonalas szakmai együttműködést, a szíves vendéglátást, valamint azt, hogy az aktuális logisztikai kihívásaikat diákjainkkal megosztva hozzájárultak intézményünk gyakorlatias oktatáskínálatának továbbfejlesztéséhez!

Létrehozva: 2023/12/20