Különdíjat szerzett intézetünk csapata a 2016-os miskolci esettanulmány versenyen

Frissítve: 2016/10/16

A Miskolci Egyetemen 2016. szeptember 29-30 között került megrendezésre a Susánszky János Esettanulmány Megoldó Emlékversenyt, amelyen a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetét képviselő Azúr csapat különdíjban részesült. Gratulálunk a kiváló eredményhez!

A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2016. szeptember 29-30 között rendezte meg a Susánszky János Esettanulmány Megoldó Emlékversenyt, amin a legjelentősebb magyarországi egyetemek csapatai mellett a kolozsvári csapat is részt vehetett. A kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetét képviselő Azúr csapat különdíjban részesült.

A kolozsvári csapat tagjai Deák Levente (Pénzügy és Bank, III. év), Gergely Andrea (Pénzügy és Bank, II. év), Kiss Norbert (Pénzügy és Bank, II. év) és Szabó László (Vállalkozásmenedzsment mesteri képzés, I. év) voltak.

Az esettanulmány a vízmű szolgáltatók iparágát tárgyalta. A csapatok feladata egy iparági szinten használható teljesítménymérési rendszer kiválasztása és gyakorlatba ültetése volt, erre pedig 10 óra állt rendelkezésükre. A megoldások prezentálása a második napon történt, ezt követően a szakmai zsűri a Miskolci Egyetem csapatának ítélte az első helyet. A dobogóra még a Budapesti Műszaki Egyetem és a Budapesti Corvinus Egyetem állhatott fel. A dicséretet a versenyen a kolozsvári csapat szerezte meg. Az eredmények kihirdetése után, egy állófogadás keretén belül a csapatoknak lehetőségük nyílt a zsűri tagjaival valamint egymás között is részletesen átbeszélni a megoldásokat, valamint a zsűri észrevételeit.

Gratulálunk a csapat teljesítményéhez!

Létrehozva: 2016/10/16