Kutatásmódszertan és prezentáció-készítés - Dr. Rácz Béla-Gergely előadása - 2022

Frissítve: 2022/11/16

Ha nagyszerű szakdolgozatot,  disszertációs dolgozatot  vagy  TDK-dolgozatot szeretnél írni, akkor fontos a tudományos igényesség és eredményeid megfelelő bemutatása. Erre tanít meg Dr. Rácz Béla-Gergely   2022.   november 22-én, kedden,   17:20-tól az Aulában.

Fontos tanulási lehetőség a dr. Rácz Béla-Gergely, intézetünk egyetemi adjunktusa által tartott, "Kutatásmódszertan és prezentáció-készítés" című előadás, amire november 22-én, kedden, 17:20-tól kerül sor a kar aulájában.

A képzés elsősorban a harmadéveseknek és végzős mesteriseknek segít sokat, de a TDK-dolgozatot írni készülőknek is nagyon hasznos lehet!

Minden ETDK-résztvevőt, szakdolgozat és disszertációs dolgozat írót szeretettel várunk!

Az előadás támogatója a   Bendkopp.

Létrehozva: 2022/11/16