Láng Emese az RMB Inter Auto ügyviteli igazgatója előadást tartott diákjainknak

Frissítve: 2023/05/22

Láng Emese az RMB Inter Auto ügyviteli igazgatója előadást tartott diákjainknak 2023 március 27.-én az Eladásmenedzsment tantárgy keretén belül.

Az előadás alatt bemutatásra kerültek a következő témák: az RMB Inter Auto és a kolozsvári Mercedes-Benz értékesítés története a cég alapításától (1993) napjainkig, a tehnológiai fejlődés hatása az értékesítési folyamatra, a gyártó és a vevők elvárásainak alakulása, a kommunikáció és a személyes kapcsolat fontossága az értékesítési folyamatban, az eladás utáni szolgáltatások, továbbképzések, marketing és vevők felé irányuló hűségakciók. Láng Emese tizennégy éves tapasztalattal rendelkezik a személyautó értékesítésben és értékesítésmenedzsmentben és tizenhárom év tapasztalattal ügyviteli menedzsmentben az RMB Inter Auto-nál. Az RMB Inter Auto a Mercedes-Benz, a Mitsubishi, a Ford, a Hyundai, a Land Rover és a Jaguar gépkocsi márkák területi képviselője.

A diákok által kedvelt, tartalmas előadásainak köszönhetően, Láng Emese 2010 óta rendszeres meghívottja a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének.

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani Láng Emesének, hogy megosztja szakmai tapasztalatait a diákjainkkal.

Létrehozva: 2023/04/05