Lean menedzsment képzés a kolozsvári Steelcase vállalat közreműködésével

Frissítve: 2024/01/29

2024. január 19-én intézetünk 3. éves, Menedzsment szakirányos diákjai egy lean menedzsment témájú képzésen vehettek részt egyetemünk partnervállalata, az egyesült államokbeli Steelcase vállalat kolozsvári székhelyén. A képzésre az Értékteremtő Folyamatok Menedzsmentje tantárgy keretein belül került sor, amelyet dr. Szász Levente, egyetemi tanár vezetett. A képzés során hallgatóink elsajátíthatták a lean menedzsment elméleti alapjait az előadás keretein belül, majd azok gyakorlati megvalósulását élőben is megtapasztalhatták a Steelcase vállalat példáján. A képzés egy interaktív lean menedzsment szimulációval zárult, melynek során a hallgatók csapatokat alkotva kipróbálhatták, hogy milyen előnyökkel járhat a lean termelés a tömegtermelés és egyedi termelés módszereihez képest.

Ezúton is köszönjük a kolozsvári Steelcase vezetőségének és munkatársainak, kiemelten Cristina Vlădoiunak, Lapsanszki Evelynnek, valamint Florin Puiának a színvonalas szakmai együttműködést és az otthonos körülményeket, amelyekkel befogadták és gyakorlatiassá tették intézményünk lean menedzsment képzését a vállalat székhelyén!

Létrehozva: 2024/01/29