Lezárult a karunk által szervezett felvételi: 229 alapképzéses és 68 mesterszakos friss diákunk kezdi meg ősszel tanulmányait

Frissítve: 2022/08/11

Ősszel  229  elsőéves hallgató kezdi meg tanulmányait karunk magyar tagozatának alapképzésén, míg mesterszakjainkon  68  hallgató folytatja a közgazdász szakma elsajátítását.

Új alapképzéses diákjaink közül 48-en Gazdasági informatika szakon, 40-en Marketing szakon, 69-en Menedzsment szakon, valamint 72-en Pénzügy és bank szakon tanulnak majd.

A távoktatásos képzésünkre mindezen felül összesen 16 hallgató jelentkezett.

Mesterszakjainkon Vállalati pénzügyi menedzsmenten 23  fő, Vállalkozásmenedzsmenten 21  fő és Digitális marketingen 24 fő kezdi meg tanulmányait.

Még maradtak helyeink! Csatlakozz hozzánk te is az őszi felvételin! Információk az őszi felvételiről   itt

Köszönjük a bizalmat és találkozunk ősszel!

Létrehozva: 2022/08/11