Londoni menedzsment versenyre jutott tovább intézetünk mesteris hallgatója

Frissítve: 2017/01/06

Kerekes Gábor első éves Vállalkozásmenedzsment szakos mesteris hallgatónk kijutott az UCL Entrepreneurs Society és a UCL School of Management által Londonban szervezett UCL Business Game gyakorlati menedzsment esettanulmány verseny helyszíni élő fordulójára. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk neki a 2017. január 21-22-i londoni döntőben!

Az UCL Business Game menedzsment esettanulmány verseny döntő fordulójára 2017. január 21-22. között Londonban kerül sor, melyre egy kolozsvári magyar tagozatos közgazdász diák is kijutott. Kerekes Gábor, első éves Vállalkozásmenedzsment szakos mesteris hallgatónk sikerrel teljesítette a rangos nemzetközi esettanulmány verseny komoly szakmai, gyakorlati előválogatását, és elnyerte a verseny londoni döntő fordulójában való részvétel jogát.

Gratulálunk Gábornak, és sok sikert kívánunk neki Londonban!

Létrehozva: 2017/01/06