Marketing event Agárdi Irmával kiskereskedelmi marketing témában

Frissítve: 2015/11/15

dr. Agárdi Irma, a Budapesti Corvinus Egyetem docense, a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar meghívottjaként, előadást tart kiskereskedelmi marketing témában magyar és német nyelven 2015. november 19. és 20-án. A november 19-i előadás címe Ár- és akciópolitika a kiskereskedelemben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

dr. Agárdi Irmaa Budapesti Corvinus Egyetem docense, a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar meghívottjaként előadást tart kiskereskedelmi marketing témában magyar és német nyelven 2015. november 19. és 20-án. Az előadásokra a következő program szerint kerül sor:

• 2015. november 19., 9:40-12:50, 329 terem, Ár- és akciópolitika a kiskereskedelemben
  • 2015. november 20., 9:40-12:50, 316 terem, Tendenzen und Geschäftsmodellen des Einzelhandels in Ungarn

Agárdi Irma a Budapesti Corvinus Egyetem Marketing Tanszékének docense, a Kereskedelmi marketing és menedzsment című könyv szerzője, több marketing szakkönyv társszerzője, fordítója, szakmai lektora. Kutatói ösztöndíjasként dolgozott a Passaui Egyetem Marketing Tanszékén, illetve az HEC Paris Marketing Intézetében. Vendégelőadóként oktatott a Bécsi Közgazdaságtudományi Egyetemen, a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetemen, és a Zürichi Alkalmazott Tudományok Egyetemén (ZHAW). Szakmai tapasztalatai a kereskedelem, kutatás-módszertan, CRM területére terjednek ki. Üzleti tanácsadóként dolgozott többek között a Malév, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, a Budapest Bank számára.

Az előadásokra minden érdeklődőt szerettel várunk!

Létrehozva: 2015/11/15