Marketing Event Balogh Zoltánnal, a Vitacom Electronicstól

Frissítve: 2016/04/10

2016. április 13-án, 11:20 órai kezdettel Balogh Zoltán előadást tart Az értékesítés nem csak munka, az értékesítés egy életmód címmel a KGTK 316-as termében. Balogh Zoltán a Vitacom Electronics ügyvezető igazgatója, átfogó tapasztalattal rendelkezik az elektronikai cikkek és tartozékok értékesítésben és a menedzsmentben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Balogh Zoltán, a Vitacom Electronics ügyvezető igazgatója, Az értékesítés nem csak munka, az értékesítés egy életmód címmel tart előadást, 2016. április 13-án, 11:20 órai kezdettel a 316 teremben.

A kolozsvári székhelyű Vitacom Electronics az elektronikai cikkek és elektronikai tartozékok értékesítésének egyik legnagyobb vállalata a Romániai piacon. Balogh Zoltán tevékenysége során, az értékesítési részleg igazgatójaként, átfogó tapasztalatra tett szert az elektronikai cikkek és elektronikai tartozékok értékesítésében, majd később a vállalat vezetésében kamatoztatta tudását.

Balogh Zoltán a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének meghívottjaként előszőr tart előadást a diákok számára, mely során betekintést nyerhetünk az értékesítés vezetés rejtelmeibe és megtudhatjuk, hogy milyen ismérvek teszik kiváló szakemberré az értékesítőt.

Az előadás az Eladásmenedzsment tantárgy keretén belül kerül bemutatásra. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2016/04/10