Marketing Event Balogh Zoltánnal és Vita Aviva Noémivel a Vitacom Electronicstól

Frissítve: 2016/10/24

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2016. október 27-én 11:20 órai kezdettel kerül sor a második vállalatbemutatóra a 329-es teremben. Balogh Zoltán, a Vitacom Electronics ügyvezető igazgatója és Vita Aviva, a Vitacom Electronics marketing igazgatója tart előadást a cég sajátmárkás prémium termékéről, a WELLről.

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2016. október 27-én 11:20 órai kezdettel a 329-es teremben Balogh Zoltán a Vitacom Electronics ügyvezető igazgatója és Vita Aviva, a Vitacom Electronics marketing igazgatója tart előadást a cég sajátmárkás prémium termékéről, a WELLről.

A kolozsvári székhelyű Vitacom Electronics a romániai piacon az elektronikai cikkek és tartozékok értékesítésének egyik legnagyobb szereplője. A harmadéves diákok marketingtervet készítenek a Vitacom Electronics WELL nevű saját márkájának. Az előadás érdekes lehet minden olyan diák számára, aki érdeklődik a napjainkban nagyon elterjedt kereskedői saját márkás termékek marketingje iránt.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2016/10/24