Marketing Event – Bosch Future Mobility Day

Frissítve: 2019/10/21

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2019. október 22-én 11:20 órai kezdettel a 329-as teremben sor kerül a Bosch Future Mobility Day koncepciójának a bemutatására. A vállalat részéről Bucerzan Flavia, Marketing Manager BOSCH Engineering Center Cluj és Varga Erika, Head of Global Market&Sales Planning BOSCH Mobility vezetők mutatják be a projektkoncepciót a marketingterv készítése előtt álló hallgatók számára. Az esemény nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2019. október 22-én 11:20 órai kezdettel a 329-as teremben sor kerül a Bosch Future Mobility Day koncepciójának a bemutatására. A román nyelvű előadást Bucerzan Flavia, Marketing Manager BOSCH Engineering Center Cluj és Varga Erika, Head of Global Market&Sales Planning BOSCH Mobility igazgatók tartják.

A Bosch cégcsoport több mint 100 éves autóipari tapasztalattal rendelkezik és élenjáró az autóipar fejlesztési technológiában. Az automata technológia fejlesztése céljából kerül rendszeres megszervezésre Kolozsváron a Bosch Future Mobility verseny, amelyre műszaki egyetemen tanuló egyetemisták jelentkezhetnek automata kisautó leprogramozásával. A verseny döntő szakasza a Bosch Future Mobility nyílt napján zajlik, amin bárki részt vehet, aki érdeklődik az új technológia iránt. A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar harmad éves diákjai marketingtervet készítenek a Bosch Future Mobility Day népszerűsítésére.

Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2019/10/21