Marketing event Csepeti Ádámmal innovációról és piaci versenyről

Frissítve: 2015/11/16

Csepeti Ádám, a Budapesti Corvinus Egyetem oktatója, 2015. november 20-án két előadást tart karunkon Versenytárselemzés és piaci pozícióharcok a stratégiai marketingmenedzsmentben valamint Innováció és marketing címmel. Az előadásokra a Marketing alapjai illetve a Stratégiai marketing tantárgyak keretében kerül sor, de nyitottak minden érdeklődő számára.

Csepeti Ádám, a Budapesti Corvinus Egyetem oktatója, 2015. november 20-án két előadást tart karunkon a Marketing alapjai alapképzéses és a Stratégiai marketing mesterképzéses tantárgyak keretében.

Az előadások programja:

• 2015. november 20., 9:40-11:10, 001 terem, Innováció és marketing
  • 2015. november 20., 13:30-15:00, 242 terem, Versenytárselemzés és piaci pozícióharcok a stratégiai marketingmenedzsmentben

Csepeti Ádám oktatási és kutatási tevékenysége a marketing alapismeretek, marketingmenedzsment, szolgáltatásmarketing, marketingstratégia, marketingtervezés, piacorientáció, marketing az egészségügyben területeket öleli fel. Ezekben a témakörökben tanácsadóként is kiterjedt szakmai tapasztalatot szerzett.

Az előadások nyitottak, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2015/11/16