Marketing Event Erős Lóránttal a reklámtermékek szerepéről a márkaépítésben

Frissítve: 2019/04/06

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketing menedzsere tart előadást A reklámtermékek és a márkaépítés címmel 2019. április 9-én, 17:20-18:50 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 127-es termében. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketing menedzsere előadást tart A reklámtermékek és a márkaépítés címmel 2019. április 9-én 17:20-18:50 óra között a 127-es teremben. A 2016 óta rendszeresen tartott sikeres előadások után, idén ismét meghívtuk Erős Lórántot a Reklám tantárgy keretében, hogy ossza meg velünk a szakma aktualitásait.

Erős Lóránt a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a magyar tagozaton végezte tanulmányait. A marketing legújabb területe, az online marketing iránt már az egyetemi évek alatt kezdett érdeklődni. Online marketing témában irt két TDK dolgozatával 4 díjat hozott el a 2013-as Országos Tudományos Diákköri Konferencián. Aktív szerepet vállalt a szakmai közéletben is a Marketeam Szakkollégium, majd a RIF elnökeként. Jelenleg marketing menedzserként dolgozik a Wedas, reklámtermékekre szakosodott vállalatnál.

Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2019/04/06