Marketing Event Erős Lóránttal a reklámtermékekről

Frissítve: 2016/03/11

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketingese, előadást tart A reklámtermékek és a márkaépítés témában 2016. március 15., 18:30-20:00 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 241 termében. Minden érdekődőt szeretettel várunk!

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketingese, előadást tart A reklámtermékek és a márkaépítés témában, 2016. március 15., 18:30-20:00 óra között, a 241 teremben.

Erős Lóránt a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a magyar tagozaton végezte tanulmányait. A marketing legújabb területe, az online marketing iránt már az egyetemi évek alatt kezdett érdeklődni.  Online marketing témában irt két TDK dolgozata 4 díjjal volt kitüntetve a 2013-as Országos Tudományos Diákköri Konferencián (II., III. és két külön díj). Jelenleg online marketing és közösségi média szakértőként dolgozik a Wedas és a MagnumOpus vállalatoknál. Ugyanakkor közösségi szerepet is vállal a RIF (Romániai Magyar Közgazdász Társaság Ifjúsági Frakciója) keretében.

Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2016/03/11