Marketing Event Láng Emesével a prémium autók értékesítésről a Mercedes-Benz márka esetében

Frissítve: 2021/04/21

2021. április 26-án, 11:20 órai kezdettel Láng Emese előadást tart a prémium autók értékesítéséről a Mercedes-Benz márka példáján keresztül intézetünk harmadéves, marketing szakos diákjainak.

2021. április 26-án, 11:20 órai kezdettel Láng Emese, az RMB Inter Auto képviselője előadást tart Eladásmenedzsment az autóértékesítésben címmel a harmadéves marketing szakos diákoknak.

Az RMB Inter Auto a Mercedes-Benz, a Mitsubishi Motors, a Ford, a Hyundai, a Land Rover, a Jaguar és a Mazda gépkocsi márkák területi képviselője. Láng Emese tizenhét éves tapasztalattal rendelkezik a személyautó értékesítésben és tizenhárom év tapasztalattal a menedzsmentben az RMB Inter Autonál.

A diákok által kedvelt, tartalmas előadásainak köszönhetően, Láng Emese 2010 óta rendszeres meghívottja a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének.

Az előadás dr. Alt Mónika Anetta zoom linkjén érhető el.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2021/04/21