Marketing Event Tasnádi Jánossal a Gandhi indiai étteremről

Frissítve: 2016/10/25

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2016. október 28-án 8:00 órai kezdettel a 006 teremben sor kerül a harmadik vállalati projektfeladat bemutatására. Ezúttal Tasnádi János, a Curry Club Kft. ügyvezető igazgatója mutatja be a Gandhi indiai étterem koncepcióját a tervezés előtt álló hallgatóknak. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2016. október 28-án 8:00 órai kezdettel a 006 teremben Tasnádi János, a Curry Club Kft. ügyvezető igazgatója bemutatja a Gandhi indiai étterem koncepcióját. A Gandhi étterem 2016 januárjában nyílt meg Kolozsvár központjában. Célja az, hogy az egyedi környezetben felszolgált indiai specialitásokkal különleges élményben részesítse vendégeit. Az étterem nagy hangsúlyt fektet a felszolgált ételek minőségére és eredetiségére, emiatt indiai szakácsok eredeti receptek alapján, helyi friss alapanyagokból indiai fűszerek felhasználásával készítik Gandhi országának specialitásait.

A harmadéves diákok marketingtervet készítenek a vendéglő ismertségének növelése céljából. Az előadás érdekes lehet minden olyan diák számára, aki marketing ismereteket szeretne szerezni egy erős piaci versenykörnyezetben tevékenykedő vendéglátó-ipari vállalatról.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2016/10/25