Marketing event Vatroslav Škareval az online marektingről

Frissítve: 2015/11/11

Az online marketing téma iránti nagy érdeklődésnek eleget téve, a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar meghívására, dr. Vatroslav Škare, a Zagrebi Egyetem docense tart előadást 2015. november 16-án és 18-án. Az előadások címe: A strategic approach to digital marketing és New role of the consumer. Az előadások angol nyelven zajlanak, és nyitottak minden érdeklődő számára!

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 2015. november 16-18. között harmadik alkalommal látja vendégül dr. Vatroslav Škaret, a Zagrebi Egyetem docensét. Dr. Vatroslav Škare szakterülete napjaink egyik legaktuálisabb és legdinamikusabban fejlődő területe, a digitális marketing. A kar ezáltal is szeretne válaszolni a diákok online marketing iránti fokozott érdeklődésére.

Dr. Vatroslav Škare két előadást tart a Marketingtervezés és a Fogyasztói magatartás tantárgyak keretében.

Az előadások programja:

2015. november 16., 11:20-12:50, 329 terem - A strategic approach to digital marketing

2015. november 18., 8:45-11:10, 329 terem - New role of the consumer

Az előadások angol nyelven zajlanak, és nyitottak minden érdeklődő számára!

Vatroslav Škare Twitter profile: http://twitter.com/vatro

Létrehozva: 2015/11/11