Marketingkutatás a gyakorlatban 2023 - felhívás vállalatok számára

Frissítve: 2023/01/12

A BBTE közgáz keretében oktatott Marketingkutatás tantárgy keretében folytatjuk a tizenhárom éve elindított Marketingkutatás a gyakorlatban   programot.   A program keretében a diákok valós marketingkutatást készítenek a résztvevő vállalatok számára.   Az érdeklődő vállalatok jelentkezését   2023. február 13-ig   várjuk!

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán oktatott Marketingkutatás tantárgy keretében folytatjuk a tizenhárom éve elkezdett Marketingkutatás a gyakorlatban című programot. A program keretében a kérdőíves kutatás vagy az online tartalomelemzés módszerével vizsgáljuk egy termék/szolgáltatás keresletét, a márkaimázst, a vásárlói elégedettséget, vagy akár egy reklámkampány hatékonyságát.

A programban korábban a következő vállalatok és szervezetek vettek részt: Codespring, Kolozsvári Magyar Opera, Pont, Promoteus Advertising, Romániai Magyar Közgazdász Társaság, Ginax Power, Agrosel, Regio Consult, Creativ Fun, Mikó Étterem, Seeme GPS, BendKopp, Autonet, Mercurius Info Tour, Prisma Egyesület, Biodental Implant, BW Photo Booth, Cosmetic Plant, END-IBO, Halcyonmobile, NS Software, Vibe fesztivál, Prima Press, Bere á La Cluj, Zetevár Panzió, a Melinda Instal, az RTTAX, a SunnyMoments és a SEO365. Köszönjük partnereinknek a szakmai támogatást!

A program keretében a diákok valós marketingkutatási projekteket készítenek a részvevő vállalatok számára, a vállalatok igényeinek megfelelően. Minden marketingkutatási projekt egyedi, vállalati problémára szabott, és ennek megfelelően alakítjuk ki a diákokból álló, 3-4 fős csapatokat is. A programban alapképzéses marketing szakos és mesterképzéses digitális marketingre szakosodott diákok vesznek részt. A marketingkutatási projekt szerves része a diákok végső értékelésének. A marketingkutatást 2023. március-május   időszakban végezzük.

Az érdeklődő vállalatok jelentkezését   2023. február 13-ig   várjuk a   monika.alt@econ.ubbcluj.ro   e-mail címen.

Programfelelős: dr. Alt Mónika-Anetta, egyetemi docens

e-mail: monika.alt@ubbcluj.ro, mobil: 0744132896