Másodéveseink top 10-be jutottak az IFUA Horváth & Partners menedzsment versenyén

Frissítve: 2021/11/29

Sikeres selejtezőjének köszönhetően az IFUA Horváth & Partners nemzetközi tanácsadó cég menedzsment versenyének legjobb 10 csapata között szerepelhetett a másodéves hallgatóinkból álló Dynamics csapat. Bokor-Tóth Krisztina (Menedzsment 2.év), Szekernyés Péter (Pénzügy és Bank 2.év.), Székely Evelin Beáta (Gazdasági informatika 2.év) és Székely Noémi Cecília (Menedzsment 2.év) kiemelkedő teljesítményt nyújtott a legjobb 10 csapat között is. Gratulálunk!

Az   IFUA Horváth & Partners  nemzetközi tanácsadó vállalat 2021 november 26-án rendezte meg a stratégiai esettanulmány versenyének döntő szakaszát online térben, melyen egy, intézetünk hallgatóiból álló, másodéves csapat is továbbjutott.

A verseny két fordulóból állt, az első fordulóban egy selejtezőre került sor, ahonnan a legjobb 10 csapat került a döntőbe. Az előfordulóból kiválasztott 10 legjobb csapat között szerepelt a Babeș-Bolyai Tudományegyetemet képviselő Dynamix csapata is. Felkészítő tanáraik dr. Györfy Lehel-Zoltán, dr. Szász Levente és dr. Rácz Béla-Gergely voltak.

Az esettanulmány témáját a Kifli.hu e-commerce vállalat szolgáltatta, melynek egy olyan rövid és hosszú távú fentarthatósági stratégiát kellett kidolgozni, amely mellett a vállalat versenyelőnyre tehet szert versenytársaival szemben. A megoldások bemutatása mellett intézetünk diákjai részt vettek egy kiskereskedelmi egységek fentarthatóságát ismertető képzésen is.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

Létrehozva: 2021/11/29