Második hely és három különdíj a veszprémi menedzsment versenyen

Frissítve: 2019/02/27

Második helyezést ért el intézetünk hallgatói csapata a veszprémi Pannon Egyetemen megrendezett menedzsment esettanulmány verseny 2019-es évadában. Emellett Izsák Réka (Pénzügy és bank, 1. év), Nagy Miriám (Menedzsment, 2. év), Tempfli Ákos (Gazdasági informatika, 1. év) és Tiboldi Dorka (Gazdasági informatika, 1. év) a gyakorlati tudásra alapozó megmérettetésen három különdíjat is elnyert. Gratulálunk!

Február 23-25. között a veszprémi Pannon Egyetemen megrendezésre került a Tímár László Esettanulmányi Emlékverseny, melyen intézetünk hallgatói is indultak egy négyfős csapattal. A csapat tagjai Izsák Réka (Pénzügy és bank, 1. év), Nagy Miriám (Menedzsment, 2. év), Tempfli Ákos (Gazdasági informatika, 1. év) és Tiboldi Dorka (Gazdasági informatika, 1. év) voltak.

Diákjainknak egy 24 órás időkereten belül kellett az Unilever veszprémi Algida Jégkrémgyára számára kidolgozniunk egy humánerőforrás fejlesztési stratégiát. A verseny kreatív keretek között zajlott, hiszen a megszokott munka mellett, a résztvevő csapatok egy-egy diákját elvitték a jégkrémgyárba is, ahol közelről megfigyelhették a vállalat működését és betekintést nyerhettek a fagylaltkészítés rejtelmeibe.

Munkájuk eredményeként a kolozsvári csapat a versenyen második helyezést ért el a vendégcsapatok közötti megmérettetés során, valamint elnyerték a legjobb prezentációért járó különdíjat is. Továbbá, Izsák Réka megkapta a legválasztékosabban beszélő, illetve a legjobb előadónak járó két egyéni különdíjat is.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2019/02/27