Megvannak a BBTE Közgáz Tehetségtámogató ösztöndíj idei nyertesei

Frissítve: 2022/07/29

Hatalmas érdeklődés kísérte a BBTE Közgáz Tehetségtámogató ösztöndíj idei pályázatát, melyen nagyszámú kiváló pályázat került benyújtásra. A szoros eredményekre és a nagy érdeklődésre való tekintettel kibővítettük kettőről háromra a nyertesek körét. Gratulálunk Bereczki Lilla-Katinkának, Csenteri András-Gergelynek, valamint Domokos Ferencnek a személyenkénti egyszeri 2500 lejes ösztöndíj elnyeréséért!

A BBTE Közgáz Tehetségtámogató ösztöndíjat idén alapította a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete Bálint Csaba támogatásával, és azokat a harmadévet idén végzett, valamint mesteris tanulmányaikat nálunk folytató diákokat hivatott díjazni, akiknek a legkiemelkedőbbek az alapképzésünk alatt elért tanulmányi és tudományos/szakmai eredményei.

Köszönjük a nagyszámú pályázatot, és gratulálunk a díjazottaknak.

Létrehozva: 2022/07/29