Idén is megvalósult a „Menedzsment a gyakorlatban” előadássorozat

Frissítve: 2024/01/16

Két felsővezető és egy vállalkozó alumnink osztotta meg gyakorlati vezetési tapasztalatait elsőéves hallgatóinkkal a Menedzsment tantárgy keretén belül szervezett „Menedzsment a gyakorlatban” előadássorozatban. Laczkó Dénes, az UBM Feed Romania és a Poultry Group ügyvezető igazgatója, Barok István, a Bonafarm Csoport stratégiai üzletfejlesztési igazgatója és Major Tamás vállalkozó, a Nefelejcs fagyizó tulajdonosa olyan gyakorlati ismeretekkel gazdagította a résztvevőket, amelyek jó alapot jelentenek azon diákjaink számára, akik vezetőként képzelik el jövőjüket. Köszönjük meghívottjainknak!

Az előadások a következő időpontokban valósultak meg:

Laczkó Dénes, UBM Feed Romania és a Poultry Group ügyvezető igazgató, 2023. október 17.

Barok István, a Bonafarm Csoport stratégiai üzletfejlesztési igazgatója, 2023. december 19.

Major Tamás vállalkozó, a Nefelejcs fagyizó tulajdonosa, 2024. január 9.

Létrehozva: 2024/01/16