Menedzsment kihívások a 2019-es VIBE Fesztivál szervezésében: Rés Konrád előadása

Frissítve: 2018/12/17

2018. december 13-án Rés Konrád-Gergely, a VIBE Events Management Kft. ügyvezető igazgatója tartott előadást a marosvásárhelyi VIBE Fesztivál vezetési és szervezési kihívásairól. Az előadásra az Értékteremtő folyamatok menedzsmentje tantárgy keretén belül került sor, melynek során a 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatók megismerkedhettek a fesztivál koncepciójának kialakításával és a szervezés folyamatmenedzsment kihívásaival.

Az előadás egyúttal a tantárgy keretében zajló esettanulmány alapú projekt elindítását is magába foglalta. Az esettanulmány megoldása során a hallgatóknak az lesz a feladatuk, hogy a 2019-es, harmadik alkalommal megrendezésre kerülő VIBE Fesztivál szolgáltatási koncepcióját továbbfejlesszék és ehhez megfelelő szervezési folyamatokat alakítsanak ki.

Létrehozva: 2018/12/17